Więcej
  Strona głównaInstytucjeZmagania dziewcząt podczas VIII Memoriału Stanisława Roga w CKZiU w Nowej Wsi

  Zmagania dziewcząt podczas VIII Memoriału Stanisława Roga w CKZiU w Nowej Wsi

  Po współzawodnictwie chłopców nadszedł czas na zmagania dziewcząt w ósmej edycji Memoriału Stanisława Roga. Jak już wspomniano, turniej ten jest wyrazem pamięci o niezwykłym nauczycielu– Stanisławie Rogu. W roku Jubileuszu 50-lecia szkoły w Nowej Wsi z dumą wspominamy wydarzenia i ludzi związanych z minionym półwieczem.

  We wtorek, 5 marca 2024 roku, odbyła się druga część Memoriału, w której udział wzięły drużyny dziewcząt z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi, Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi w Grójcu, Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Wysockiego w Warce, Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Jasieńcu. Zwyciężyły dziewczęta z Grójca, tuż za nimi znalazły się nasze zawodniczki. Miejsce na podium zapewniły sobie także reprezentantki Warki.

  Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w obecności gości: pani Stanisławy Róg – żony Stanisława Roga, pani Aleksandry Wielgos – reprezentującej biuro poselskie pana Mirosława Maliszewskiego, pana Krzysztofa Ambroziaka – Starosty Powiatu Grójeckiego, pani Jolanty Sitarek– wicestarosty Powiatu Grójeckiego, pani Iwony Pietrzyckiej – przewodniczącej Rady Rodziców i pani Marioli Lenarczyk – wiceprzewodniczącej Rady Rodziców.

  Nad właściwym przebiegiem Turnieju czuwali nauczyciele wychowania fizycznego z CKZiU: pani Magdalena Kmidowska-Giszka i pan Karol Olszówka. Śledzenie rezultatów gry umożliwiała elektroniczna tablica wyników, ufundowana przez absolwentów naszej szkoły – państwa Iwonę i Artura Pietrzyckich, właścicieli firmy Twój Owoc Sp. z o.o. w Wichradzu.

  Jak zatem widać każdy szczegół organizacji VIII Memoriału Stanisława Roga w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi służył w pełni realizacji idei tego turnieju – promocji sportu i zdrowego stylu życia, a także uhonorowaniu wybitnego nauczyciela, wychowawcy i działacza społecznego.

  Ewa Malowaniec – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE