13.2 C
Warka
czwartek, 28 września, 2023
Więcej
  Strona głównaSportBieganieWarczanie sprawdzili swoją formę

  Warczanie sprawdzili swoją formę

  W dniu 12.01.2014 roku pod hasłem „Sprawdź Swoją Formę” odbył się prolog Wareckiej Ligi Biegowej. Trasa biegu wynosiła 6,3km w przepięknej scenerii lasów wareckich. Uczestnicy biegu wspomogli także finansowo Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

  Mimo mało sprzyjającej pogody na starcie stanęło 28 zawodników, w tym jedna kobieta -Marta Mikołajczyk, która zajęła 13. miejsce w kategorii OPEN z czasem 30min 18sek i 38 setnych. W kategorii mężczyzn najlepiej wypadł Marcin Banach z czasem 25min 28sek i 84 setne. Celem zawodów było propagowanie biegów i zdrowego stylu życia. Na każdego z uczestników po skończonym biegu czekał gorący posiłek.

  Organizatorzy pragną podziękować Nadleśnictwu Dobieszyn za udostępnienie terenu, wolontariuszom za pomoc w organizacji zawodów. Sponsorom bez których trudno byłoby zorganizować zawody i wszystkim uczestnikom za uczestnictwo w zawodach i sportowego ducha walki.

  Wyniki biegu oraz galeria zdjęć znajdują się na stronie  www.warkabiega.pl

  Następna edycja Ligi Biegowej planowana jest na 23.03.2014 roku. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w biegach!

  Materiał nadesłał: Marcin Banach ( KS Start Pułaski Warka)

   

  Zdjęcia: Wiktoria Szeląg

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE