7.9 C
Warka
wtorek, 21 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaSportPiotr Plesiewicz II najpopularniejszym sporotwcem ziemi grójeckiej

  Piotr Plesiewicz II najpopularniejszym sporotwcem ziemi grójeckiej

  W minioną sobotę podczas uroczystej gali, która odbyła się w Radomiu, nastąpił finał Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Ziemi Grójeckiej organizowanego przez tygodnik Echo Dnia. Wśród nominowanych znalazło się aż czterech warczan, którzy w minionym roku wyróżnili się na sportowej mapie ziemi grójeckiej. Wśród zawodników  z Warki nominowanych do lauru najpopularniejszego sportowca z regionu grójeckiego znalazł się Piotr Plesiewicz oraz Bartłomiej Malec, wśród trenerów zaś doceniony został Mirosław Malec i Tomasz Dutkiewicz.

  Ostateczne wyniki gali, na które złożyły się głosy oddane za pośrednictwem kart do głosowania i SMS-ów, sprawiły, że jeden reprezentant barw Warki został wyróżniony podczas gali Echa Dnia. Piotr Plesiewicz zajął II miejsce w kategorii najpopularniejszy sportowiec regionu grójeckiego. Powtórzył tym samym swoje plebiscytowe osiągnięcie z ubiegłego roku.

  Z sukcesu swojego podopiecznego dumny i zadowolony jest trener Piotra Plesiewicza. Mirosław Malec następująco skomentował wyniki sportowej gali Echa Dnia:

  Plebiscyt potwierdził fakt, że Piotr jest osobą rozpoznawalną. To znany i lubiany sportowiec z Warki. Nasz multimedalista w szeregu różnych dyscyplin. Uważam, że zasłużył na to wyróżnienie. Miniony sezon był dla Piotrka bardzo udany. Być może kibice i fani Piotrka w przyszłym roku sprawią, że uda mu się zająć I miejsce w Grójcu, a może nawet w całym regionie radomskim.

  Piotr

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE