Więcej
  Strona głównaOrganizacjeKLONDAIK - rozwój i odpowiedzialność

  KLONDAIK – rozwój i odpowiedzialność

  Za nami prezentacje sześciu biznesowych „Partnerów” Programu „Działaj Lokalnie 2013” w ramach którego realizowanych jest na terenie powiatu grójeckiego, w tym gminy Warka wiele wartościowych projektów społecznych (ŁAZUCCY, BIOWET S.A.TRANS-MEDAUTO-KURSPRZYBYSZEWSKI i KUCZ SERWIS). Dziś kolejna firma dla której poza generowaniem zysków ważny jest rozwój lokalnej społeczności i jej aktywizacja – KLONDAIK (ZIELONE WINIARY) z Warki.

  Corocznie – od 7 lat, od kiedy realizowany jest ten Program na terenie powiatu grójeckiego angażuje kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lokalnych firm. Pamiętajmy – oni wspierają aktywność społeczną, my jako konsumenci doceniajmy to i wspierajmy rozwój takich firm. W tej edycji „Działaj Lokalnie” m.in. dzięki zaangażowanym społecznie firmom udało się wesprzeć aż 20 bardzo wartościowych lokalnie projektów. Jeśli chcesz się z nimi zapoznać – kliknij tu (http://www.stowarzyszeniewarka.pl/?p=5006).

  Firmy pomagają w realizacji Programu na trzech poziomach – w największym „Partnerzy Strategiczni”, w nieco mniejszym – „Partnerzy” i w jeszcze nieco mniejszym – „Sponsorzy”. Jeśli chcesz poznać wszystkich biznesowych partnerów – kliknij tu (http://www.stowarzyszeniewarka.pl/?page_id=5021).

  04 - Biznesowi Partnerzy - Zielone Winiary - Warka

   

  KLONDAIK (Zielone Winiary) 

  Firma działa nieprzerwanie od 2003 roku. Początkowo kluczową działalnością firmy była sprzedaż hurtowa materiałów budowlanych, prowadzenie platformy logistycznej i organizacja eksportu do sieci marketów budowlanych Klondaik. Firma KLONDAIK Polska w roku 2008 dołączyła do elitarnego klubu Gazel Biznesu grona najdynamiczniej rozwijających się firm. W chwili obecnej najważniejsze obszary działalności firmy to budowa i sprzedaż mieszkań oraz lokali handlowo-usługowych.

  Obecnie jedną z inwestycji firmy w Warce jest ,,Ostoja Winiary’’ – nowoczesne osiedle mieszkaniowe o wyjątkowym designie. Inną inwestycją w Warce jest budowa Samorządowego Przedszkola dla 250 dzieci.

  KLONDAIK (Zielone Winiary) 

  ul. Pułaskiego 2/3c

  05-660 Warka

  tel.: +48 79 670 6666

  biuro@klondaik.pl

  www.klondaik.pl

   

  Obsługa klienta: 

  RADOSŁAW CZARNECKI

  ANNA ŁUKASIEWICZ

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJPOPULARNIEJSZE