11.6 C
Warka
czwartek, 30 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaBlogiPolak Potrafi... Lawendowe Muzeum Żywe Joanny Posoch

  Polak Potrafi… Lawendowe Muzeum Żywe Joanny Posoch

  15 czerwca 2014 roku planowane jest otwarcie Żywego Lawendowego Muzeum im. Jacka Olędzkiego, etnograficzny przystanek edukacyjny i warsztatowy, w którym można będzie zasmakować  powrotu do wiejskich czasów minionych. To będzie niezwykłe miejsce dla Ciebie. Gdy przyjedziesz zwiedzić plantację lawendy, znajdziesz się – w końcu! – w stworzonej specjalnie dla Ciebie, wygodnej  przestrzeni.

  Ale o co chodzi?

  Związana z Warką Joanna Posoch (córka doktora Stefana Posocha) 14 lat temu wyprowadziła się na Warmię i tam stworzyła „Pierwszą warmińską plantację lawendy – Lawendowe Pole”. Teraz chciałaby poszerzyć ofertę poprzez uruchomienie Lawendowego Żywego Muzeum. W ramach projektu POLAK POTRAFI zaprasza wszystkich do współpracy przy tej inicjatywie.

  UWAGA. Zostały 3 dni. 353 osoby zadeklarowały już chęć wsparcia akcji. Łączna kwota jaką należy zebrać to 50 tys. Brakuje jeszcze tylko niecałe 10 tys. Każdy, kto wpłaci chociażby 5 zł i uda się zrealizować projekt otrzyma niezwykłe lawendowe nagrody. Można wpłacić więcej 10, 20, 40, 60, 80… i wtedy nagrody będą jeszcze bardziej niezwykłe. 

  Z pomysłem, nagrodami za pomoc i sposobem w jaki można wesprzeć tę niezwykłą inicjatywę można dowiedzieć się na http://polakpotrafi.pl/projekt/lawendowe-muzeum-zywe

  Być może warczanie skuszą się na wakacje na „Lawendowym polu”… ZACHĘCAMY!

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE