11.6 C
Warka
czwartek, 30 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejPrawie 500 osób w wareckim kinie

  Prawie 500 osób w wareckim kinie

   

  6 marca ponownie mieliśmy możliwość obejrzenia najnowszych hitów filmowych w samym centrum Warki. To wszystko za sprawą Kina Orange, które kolejny raz zawitało do naszego miasta i zaproponowało nam filmy „American Hustle” – zdobywcę 3 Złotych Globów, „Jack Strong” o tajnym życiu pułkownika Kuklińskiego oraz „Pod Mocnym Aniołem” Wojciecha Smarzowskiego. Dla najmłodszych widzów zarezerwowana była bajka w systemie 3D „Piłkarzyki rozrabiają”, która sprawiła dzieciakom jak zawsze wiele frajdy. Pierwszy tegoroczny maraton obejrzało niemalże 500 osób, co dowodzi dużego zainteresowania lokalnej społeczności tego typu akcjami.

  Dzięki współpracy Kina Orange, Dworku na Długiej i wareckiej OSP oraz wsparciu Centrum Sportu i Rekreacji i Zakładu Usług Komunalnych Sp. z o.o. choć na jeden dzień powraca do Warki… kino.

  IMG_9552

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE