Więcej
  Strona głównaSportBieganieZacznij trening i przygotuj się do 13 Bieg Pułaskiego

  Zacznij trening i przygotuj się do 13 Bieg Pułaskiego

  Ruszyły zapisy do XIII Biegu Pułaskiego, który odbędzie się 19.10.2014 o godz. 11.45 na rynku w Warce.. Dystans do pokonania to 10 kilometrów ładnie zagospodarowanymi ulicami naszego miasta. Kibice trzykrotnie będą oglądać przebiegających zawodników przez rynek. Uczestnicy przebiegną główną aleją przed Muzeum Kazimierza Pułaskiego na Winiarach.

  Do biegu zostało 5 miesięcy. Ten czas pozwoli wszystkim chętnym zbudować formę umożliwiającą pokonanie tego dystansu. Zachęcamy do brania udziału w czynnej aktywności ruchowej poprawiając swoje samopoczucie i kondycję fizyczną. W XII Biegu Pułaskiego w 2012 roku wystartowało 33 wareckich amatorów biegania.

  Postaraj się i Ty poprawić ten wynik spokojnie przygotowując się do biegu. Wynik ma drugorzędne znaczenie. Ważny jest Twój udział w zawodach. Zacznij dbać o Swoje zdrowie i kondycję fizyczną.

  Zapisy internetowe

  http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=1168

  Regulamin biegu na stronie naszego klubu w zakładce regulaminy biegów

  www.warkabiega.pl

  Tak wyglądała ubiegłoroczna edycja Biegu Pułaskiego

   

   

  Materiał nadesłał: Marcin Banach

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE