-5.8 C
Warka
środa, 6 grudnia, 2023
Więcej
  Strona głównaOrganizacjeTalenty... małe, większe i największe

  Talenty… małe, większe i największe

  Projekt „Wareckie Talenty”, realizowany przez młodzież dzięki dotacji z Programu „Młodzież w działaniu” dobiega końca. Przedostatnim elementem projektu były warsztaty wspierające talenty uczestników projektu. Odbył się cały cykl warsztatów wokalnych i aktorskich, warsztaty fotograficzne, plastyczne i manualne (decoupage). To jeszcze nie koniec gdyż w ostatnim tygodniu realizacji projektu warecka młodzież będzie miała okazję uczestniczyć w kolejnych warsztatach – wokalnych i aktorskich oraz manualnych.

  WIELKI FINAŁ

  Finał projektu zbliża się wielkimi krokami. W najbliższą sobotę 31 maja na placu za „Dworkiem na Długiej” odbędzie się festyn „Wareckie Talenty”. Oprócz efektów warsztatów fotograficznych, plastycznych i manualnych będzie można obejrzeć i wysłuchać specjalnie przygotowanego w ramach warsztatów wokalnych i aktorskich krótkiego show „Piramida marzeń”. Dla uczestników imprezy różnorodne niespodzianki…

  MAM TALENT w Warce

  Oprócz uczestników projektu, podczas imprezy, która przewidziana jest od godz. 14 do 19 będzie można jeszcze obejrzeć talenty nie tylko lokalne ale i uczestników ogólnopolskich programów tj. MAM TALENT. Kto to będzie? Zaprezentujemy niebawem…

   

  W ramach projektu utworzona została strona www.wareckietalenty.pl. Zapraszamy wszystkich, którzy mają talent i chcą się nim dzielić do zarejestrowania się na niej i do prezentacji.

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE