-4.8 C
Warka
piątek, 1 grudnia, 2023
Więcej
  Strona głównaKulturaKinoGodzilla nadciąga

  Godzilla nadciąga

  Kino działające przy Grójeckim Ośrodku Kultury zaprasza do obejrzenia  gorących filmowych premier. Tym razem wielki ekran należał będzie do Godzilli i Listonosza Pata.

  GODZILLA

  Najsławniejszy jaszczur powraca! Akcja filmu zaczyna się od katastrofy ekologicznej w Japonii, gdzie awarii ulega elektrownia atomowa. Główni bohaterowie, inżynier Joe Brody (w tej roli Brian Cranston, znany z serialu Breaking Bad) wraz z synem Fordem (Aaron Taylor-Johnson)  szukają obsesyjnie wyjaśnień na temat katastrofy. W końcu natrafiają na ślad grupy naukowców pod przewodnictwem dr. Serizawy (Ken Watanabe). Prowadzą badania nad tajemniczą istotą pośród ruin zniszczonej elektrowni. Wkrótce stwór się uwalnia, siejąc wszędzie zniszczenie. Badacze oraz wojskowi, aby uporać się z nowym zagrożeniem, sięgają po radykalne środki – chcą do walki wykorzystać radioaktywnego gada, Godzillę.Zauroczeni powinni być zarówno fani japońskiego pierwowzoru jak i ci, którzy jeszcze nie znają kultowej Godzilli.

  6 czerwca (piątek), godz. 19:30 (3D napisy)
  7 czerwca (sobota), godz. 19:00 (3D napisy)
  8 czerwca (niedziela), godz. 19:00 (3D napisy)

  LISTONOSZ PAT I WIELKI ŚWIAT

  Reaktywacja kultowego serialu animowanego dla dzieci. Niezwykle sympatyczny listonosz Pat, znudzony rutynowymi zajęciami w sennym miasteczku wyrusza do wielkiego miasta by zaistnieć w show biznesie. Roznosiciel poczty bierze udział w popularnym programie telewizyjnym „Gwiazdą Być!”. W zabawnych perypetiach towarzyszą mu przyjaciele z miasteczka, w tym kot Jess.

  7 czerwca (sobota), godz. 17:00 (2D dubbing)
  8 czerwca (niedziela), godz. 11:30 (2D dubbing)
  8 czerwca (niedziela), godz. 17:00 (2D dubbing)

  Bilety do kupienia na 30 minut przed każdym seansem.
  Bilety: 12 zł – ulgowy 2D, 15 zł – normalny 2D, 17 zł – ulgowy 3D, 20 zł – normalny 3D

  Materiał nadesłany przez: GOK Grójec
  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE