UKS OLIMPIC Warka – „Od Młodzika do Olimpijczyka”

CeSiR, Pływanie, Sport, UKS Olimpic 5 listopada 2012
UKS OLIMPIC Warka – „Od Młodzika do Olimpijczyka”

 

Sezon pływacki rozpoczął się na dobre obfitując w wiele różnorodnych zawodów, w których biorą udział zawodniczki i zawodnicy UKS OLIMPIC Warka.

W dniu 27 października 2012 r. odbyła się I edycja Ogólnopolskich Zawodów Pływackich „Od Młodzika do Olimpijczyka”. Zawody odbyły się na obiektach OSiR Polna w Warszawie, na basenie 25-metrowym. W zawodach brały udział dzieci z roczników 1999 – 2000. Kolejny raz dziewczęta z rocznika 2000 udowodniły, że w stylu klasycznym na Mazowszu stanowią ścisłą czołówkę. Na dystansie 100 m stylem klasycznym złotą medalistką została Aneta Chmielewska z czasem 1,24,04 s (kolejny rekord życiowy), a VI punktowane miejsce wywalczyła Natalia Kościanek. Ponadto nowe rekordy życiowe osiągnęły Paula Gołębiowska na 100 m stylem grzbietowym, Karolina Chojecka na 100 m stylem dowolnym i Izabela Alberska na 100 m stylem dowolnym.

Nie jest to koniec napiętego harmonogramu zawodów. Nasi młodzi pływacy przygotowują się do szczególnie trudnych i prestiżowych zawodów, które odbędą się 11 listopada 2012 r.  w Sochaczewie (V Ogólnopolskie Zawody pływackie z okazji Święta Niepodległości) oraz w dniach 30 listopada – 1 grudnia 2012 roku – Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Warszawy na basenie 50-metrowym.

Gratulujemy wyników i życzymy powodzenia w następnych zawodach.

Udostępnij:
← KS Pułaski Warka zagra z BKS Tur Bielsk Podlaski w sobotę Uniwersytet Trzeciego Wieku - Inauguracja →

Dodaj komentarz