0.9 C
Warka
środa, 30 listopada, 2022
Więcej
  Strona głównaKulturaKinoFilmowy Piknik na wareckim rynku

  Filmowy Piknik na wareckim rynku

  Letni piknik, seanse filmowe i mnóstwo dobrej zabawy dla dzieci i dorosłych – już 1 sierpnia na rynku w Warce.

  Filmowy Piknik Banku BGŻ to doskonała rodzinna zabawa dla dzieci i dorosłych. Od godz. 14:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych na zabawę z wiewiórką Baśką, malowanie buziek i udział w filmowo-wakacyjnych konkursach. Główną nagrodą jest rower marki MAXIM. Żeby stać się szczęśliwym posiadaczem dwóch kółek należy prawidłowo oszacować ile orzechów znajduje się w woreczku. Formularze konkursowe i worki z orzechami czekają w oddziale Banku BGŻ w Warce. Nie zapominajmy o podaniu daty i godziny wypełnienia kuponu, ponieważ w przypadku kilku prawidłowych odpowiedzi wygrywa pierwszy prawidłowo wypełniony formularz. Na tym nie koniec. Jedna z konkurencji może przynieść Warce wygraną w ogólnopolskiej rywalizacji. Zapraszamy także do odwiedzenia profilu Baśki z Banku BGŻ na Facebooku!

  Finałem Filmowego Pikniku Banku BGŻ są projekcje. O godzinie 18:00 będzie można zobaczyć jak Maniek, Diego i Sid stawiają czoła kolejnym wyzwaniom w „Epoce Lodowcowej 4″. Z kolei o 20:00 na ekranie pojawi się Vanessa Paradise w zabawnej komedii „Licencja na uwodzenie”.

  Liczba biletów do specjalnie przygotowanej strefy jest ograniczona, więc czym prędzej zapraszamy do oddziału Banku BGŻ.

  plakat B2

  Poprzedni artykuł
  Następny artykuł
  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE