Więcej
  Strona głównaKulturaKinoPoznaj Smak Życia

  Poznaj Smak Życia

  Serdecznie zapraszamy mieszkańców na filmowy seans w ramach Letniego Kina Plenerowego! W każdy weekend gramy komedie i filmy obyczajowe o tematyce wakacyjnej na scenie przy ulicy Laskowej przy grójeckim stadionie. W najbliższy piątek, 2 sierpnia po godzinie 21:00 odbędzie się pokaz komedii romantycznej „Smak życia, czyli chińska układanka” z Audrey Tautou i Romainem Durisem w rolach głównych.

  Jest to trzecia odsłona trylogii „Smak Życia”, jest jednak na tyle uniwersalna, że nie wymaga znajomości poprzednich części serii.

  Bohaterowie filmu, Xawier, Wendy, Martine, Isabelle i William po raz pierwszy spotkali się w Barcelonie. Połączyło ich studenckie życie i wspólne mieszkanie. Dziś mają po 40 lat i choć wiele od tamtego czasu się wydarzyło, ich losy są wciąż pogmatwane jak chińskie puzzle. Xavier ma dwójkę dzieci; by być blisko nich, przeprowadza się do Nowego Jorku, gdzie zamieszkała jego była.

  Smak życia, czyli chińska układanka uznany jest za jeden z najlepszych romansów ostatniej dekady!

  Letnie Kino Plenerowe zostało zorganizowane z okazji remontu Grójeckiego Ośrodka Kultury. Budynek poddawany jest gruntownej modernizacji, wiele pomieszczeń, jak sala widowiskowa, zostanie przeprojektowanych, wymianie poddane zostały krzesła i nie tylko! Ponowne otwarcie GOKu odbędzie się jesienią.

  Materiał nadesłany przez: GOK
  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE