Więcej

  Kijki ruszają na Warkę

  W najbliższą sobotę 17 listopada o godzinie 15:30 przed Dworkiem na Długiej rusza projekt „Warecki Klub Kijkowy”. Spotkanie, w tym szkolenie teoretyczne i wspólne „kijkowanie” pod okiem trenera, potrwa około 2 godzin. Zadaniem projektu realizowanego w ramach grantu Grupy Żywiec S.A. jest uaktywnienie osób w wieku, głównie 45+ i zachęcenie ich do aktywnego spędzania wolnego czasu na wędrówkach, marszach, spacerach według zasad Nordic Walking. Dodatkowym efektem tych wędrówek ma być wydana w przyszłym roku ulotka z kilkoma rekomendowanymi ścieżkami do „kijkowania”.

   

  Dla osób, które nie posiadają kijków będzie możliwość nieodpłatnego wypożyczenia kijków klubowych. Zapisy osób chętnych  przyjmuje lider projektu Grażyna Kijuc pod numerem telefonu 519-123-896 lub (48) 667 32 53.

   

  W następnych tygodniach planowane są kolejne spotkania szkoleniowe oraz podział na grupy zaawansowania, o czym będziemy informować zarówno na stronie internetowej www.dworek.warka.pl, portalu Warka24.pl jak i w lokalnych mediach.

  Zapraszamy wszystkie chętne osoby, zarówno Panie jak i Panów do wspólnej zdrowej rekreacji.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE