1.4 C
Warka
środa, 30 listopada, 2022
Więcej

  Bombowe ferie w Warce

  „Ferie w Warce 2015” zbliżają się wielkimi krokami. Jeszcze tylko kilka dni i wareckie instytucje, które po raz kolejny wspólnie organizują wypoczynek dla dzieci w mieście, ponownie zapełnią się uśmiechniętymi twarzami najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Bomba atrakcji – tak w skrócie można określić to co Dworek na Długiej, Centrum Sportu i Rekreacji, Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna i Muzeum im . Kazimierza Pułaskiego w Warce przygotowało dla milusińskich.

  W planie znajdują się m.in. warsztaty plastyczne, ceramiczne, historyczne, zajęcia z harcerzami, tajemnicza Akademia Pana Plamy, spektakl teatralny, warsztaty taneczne, zajęcia i turnieje sportowe na hali oraz krytej pływalni, wyjazdy do kina na bajkę „Miś Paddington”, na lodowisko w Grójcu i do Sali zabaw Eldorado. Zapisy na wyjazdy będą prowadzone od 19 stycznia w siedzibie organizatora wyjazdu (Dworek na Długiej lub CeSiR).

  Do wzięcia udziału w akcji „Ferie w Warce 2015” zapraszamy dzieci już od 6 roku życia. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 14.00 w siedzibach instytucji, w których na dany dzień zostały zaplanowane.

  Regulamin i karta informacyjna:

  Regulamin uczestnictwa w zajęciach podczas ferii 2015 r. pdf

  ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY PLAN FERII TU

  Wszystkie atrakcje dla dzieci są bezpłatne. Serdecznie zapraszamy!

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE