Kino Grójec: Seryjny… „Fotograf”

Kino, Kultura, Wiadomości 20 stycznia 2015
Kino Grójec: Seryjny… „Fotograf”

W najbliższy piątek 23 stycznia o godz. 17:00 w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Jasminum” odbędzie się pokaz najlepszego filmu zeszłorocznego Festiwalu w Gdyni, kryminału Waldemara Krzystka „Fotograf”.

Na terenie współczesnej Moskwy grasuje nieuchwytny seryjny morderca. Funkcjonariusze nadali mu przydomek „Fotograf”, gdyż przy ciałach swoich ofiar zostawia kartoniki z numerami, stosowane przez ekipy śledcze, kiedy fotografują zwłoki i potencjalne dowody na miejscach zbrodni. Tropy prowadzą do dawnego garnizonu Armii Radzieckiej w Legnicy i serii dramatycznych wydarzeń, które rozegrały się tam w latach 70. Rosyjska ekipa dochodzeniowa wyrusza do Polski, korzystając na miejscu ze wsparcia oficera lokalnej policji (Adam Woronowicz). W składzie ekipy jest milicjantka Natasza – jedyna osoba, która rozmawiała z mordercą i zdołała przeżyć. Jedyna, która jest w stanie go rozpoznać, gdyby doszło do konfrontacji.

 

23 stycznia (piątek) godz. 17:00

Bilety 14 zł.

Fotograf-Plakat-01m

Rezerwacje można składać emailem na rezerwacje@kinogrojec.pl (musicie otrzymać potwierdzenie!) oraz pod numerem telefonu 601 773 726 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 15:00. Nieodebrane rezerwacje są automatycznie anulowane na 30 minut przed seansem.

Udostępnij:
← Bal Przebierańców w Zajeździe Zimowa przygoda rozpoczęta! →

Dodaj komentarz