Więcej
  Strona głównaOrganizacjeKS WarkaPodsumowanie rundy jesiennej: KS Warka (liga okręgowa)

  Podsumowanie rundy jesiennej: KS Warka (liga okręgowa)

  Po piętnastu kolejkach KS Warka zajmuje 4 miejsce w lidze okręgowej. Nasz zespół uzyskał 32 punkty, tylko 6 oczek więcej ma lider ligi: Oskar Przysucha.  Ostatni mecz rundy jesiennej KS Warka zremisowała 1-1 z Iłżanka Kazanów, która zajmuje obecnie 11 miejsce.

  Przedstawiamy aktualną tabele po zakończeniu rundy jesiennej:

   

  Niestety, ale miejsce uzyskane na zakończenie rundy jesiennej nie jest rewelacyjnym wynikiem naszego zespołu, który nigdy nie rozpieszczał kibiców. Mimo wszystko miasto oraz mieszkańcy zasługują na klub, który będzie ich reprezentował minimum w IV lidze.  Dlatego z optymizmem patrzymy w przyszłość i nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić wszystkich do śledzenia kolejnych spotkań naszej lokalnej drużyny. Kolejny mecz już pod koniec marca, wtedy właśnie rozpocznie się runda wiosenna.  Poniżej pełna lista spotkań 16 kolejki.

  Kolejka 16 – 23-24 marca


   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE