20.4 C
Warka
piątek, 29 września, 2023
Więcej
  Strona głównaSportBieganieSprawdź swoją formę podczas II GP Warki

  Sprawdź swoją formę podczas II GP Warki

  Klub KS START PUŁASKI WARKA kontynuuje zeszłoroczną ligę biegową. Chcemy pokazać wszystkim zainteresowanym bieganiem ścieżki, które są łatwe i sprawiają dużo przyjemności. Ponadto chcemy zintegrować środowisko biegaczy w Warce (wieczorami truchta bardzo dużo osób po Warce). Przyjdźcie, zintegrujmy się wymieńmy doświadczenia.

  Chcemy promować i upowszechniać bieganie, które jest najprostszą formą ruchu. Zachęcamy wszystkich chętnych do regularnych treningów, które pomagają pokonywać swoje słabości     i osiągnąć wymierny dla zdrowia cel. Regularne bieganie wyzwala endorfiny, czyli hormony szczęścia, które pozwalają lepiej patrzeć na życie.

  Biegacze z klubu KS START PUŁASKI WARKA zapraszają wszystkich chętnych na sprawdzenie formy w nowym roku. Bieg odbędzie się 12.04.2015 na dystansie 7 km. O godzinie 14.00 zbiórka przy leśniczówce w Warce. Trasa biegu prowadzi drogą leśną do stacji PKP Grabów nad Pilicą, powrót zaś ścieżką rowerową, która oznaczona będzie znakami pionowymi i taśmami na drzewach.

  Regulamin i wszystkie wyniki z biegu będą znajdować się na stronie internetowej – www.warkabiega.pl. Bliższych informacji na temat biegu udziela Marcin Banach tel: 601 767 314.

  Bieg jest wprowadzeniem do II Gran Prix Wareckiej ligi biegania, w której to na koniec roku podsumujemy cały cykl roczny i wręczmy nagrody w różnych kategoriach wiekowych. W II GP Warki odbędą się 4 biegi premiowe z których uzbierana suma punktów będzie dawała wynik w klasyfikacji generalnej i kategoriach wiekowych. Koszt startu wynosi 5zł

   

  Przyłącz się do nas i biegaj regularnie z nami. Zapraszamy!

  Materiał nadesłał: Marcin Banach

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE