Więcej

  Dzikie zwierzęta w Dworku

  24 listopada 2012r. Dworek opanowały zwierzęta z dżungli. Proszę się nie obawiać, to były bardzo miłe i łagodne zwierzęta. Ucharakteryzowani i przebrani wolontariusze z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Warce zaprosili na spektakl dzieci w wieku przedszkolnym. Młodzież samodzielnie stworzyła scenariusz na bazie krótkich wierszyków i zaprosiła dzieci w daleką podróż. Dzięki podróżnikom – przewodnikom wycieczka była bardzo udana. W trakcie przedstawienia można było pogłaskać lwa, poszukać razem ze słoniem jego trąby i nauczyć się wężowego poruszania. Spektakl zakończył się wspólnym tańcem. Zarówno dzieci jak i rodzice wspaniale się bawili. Nagrodzili wolontariuszy gromkimi brawami. Po pouczającej podróży przyszedł czas na wspólne rysowanie. Na bardzo długiej kartce powstało niezwykłe, wspólne dzieło prezentujące poznane zwierzęta. Wolontariusze przyszykowali jeszcze jedną niespodziankę – malowanie twarzy. Wolontariusze już myślą nad kolejnym spektaklem tym bardziej, że Dworek na Długiej otwarty na tego typu inicjatywy i chętnie pomaga w ich realizacji 😉

  Spektakl „Zwierzęta z dżungli” prezentowany był wcześniej w przedszkolu w ramach projektu „Twórcza Przestrzeń”, który realizowany był w ramach Programu „Działaj Lokalnie VII” koordynowanego lokalnie przez Stowarzyszenie W.A.R.K.A.

  Zobacz galerię zdjęć na http://dworek.warka.pl/dzikie-zwierzeta-w-dworku/

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE