2.6 C
Warka
czwartek, 8 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaKulturaKinoDKF JASMINUM: "Popatrz na mnie" i "Magma"

  DKF JASMINUM: „Popatrz na mnie” i „Magma”

  DKF Jasminum działający przy grójeckim kinie zaprasza w najbliższy piątek 15 maja o godz. 18:00 ma pokaz dwóch etiud: „Popatrz na mnie” w reżyserii nagrodzonej nagrodą im. Janusza Morgernsterna Katarzyny Jungowskiej oraz”Magma” Pawła Maślona.

  „POPATRZ NA MNIE”

  Popatrz na mnie to intrygująca i plastycznie skonstruowana historia o poszukiwaniu uczuć w dzisiejszym świecie codzienności i pokus. Pozornie niewiele łączy zapracowanego lekarza, samotną matkę i szczęśliwą parę na romantycznym wyjeździe. Niczym w dobrym kryminale widz prawie do samego końca nie znajduję między nimi powiązań… a jednak! Ich losy splątują się nieodwracalnie. Ktoś zdradza, ktoś szantażuje, ktoś odchodzi, a wszystko to dlatego, że pragniemy miłości.

  Występują: Maciej Stuhr, Iza Kuna, Justyna Grzybek, Marika Tomczyk, Bartosz Porczyk, Szymon Kuśmider, Marek Kossakowski, Ewa Szykulska

  „MAGMA”

  Janusz jest pracownikiem sklepu meblowego. Pewnego dnia nieumyślnie powoduje „wypadek” w pracy- rozrywa poduszkę. Okazuje się, że zdenerwowanie Janusza nie jest jednak spowodowane zaistniałym zajściem, a kryje się za nim coś zupełnie innego.

  Występują: Łukasz Simlat, Ewa Kaim, Adam Nawojczyk, Mateusz Łysiak

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE