Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRPuchar Polski Karate WKF w Warce

  Puchar Polski Karate WKF w Warce

  W sobotę 23 maja 2015 r. rozegrano w wareckiej hali Centrum Sportu i Rekreacji Puchar Polski Karate WKF. W zawodach rywalizowało 560 zawodniczek i zawodników z 45 licencjonowanych klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate. Organizatorami zawodów byli: UKS GROT Chynów i CESiR Warka.  Puchar Polski uroczyście otworzyli wiceprezes Polskiego Związku Karate Wacław Antoniak, dyrektor CESiR Warka Marian Górski oraz Łukasz Grochal radny gminy Chynów i jednocześnie działacz sportowy. Powiat grójecki reprezentował klub karate z Chynowa GROT oraz sekcja karate CESiR Warka.

  Współgospodarze GROT Chynów zdobyli dwa srebrne medale: drużyna młodziczek w składzie Martyna Złotkowska, Julia Przekwas oraz Małgorzata Łoboda oraz indywidualnie Julia Słoniewska w kumite dzieci.  Miłym akcentem była obecność karateki olimpijczyka Kamila Wardy, który w czerwcu wystąpi w I Europejskich Igrzyskach Olimpijskich.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE