Więcej
  Strona głównaWiadomościŚwiąteczna Szlachetna Paczka

  Świąteczna Szlachetna Paczka

  Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, kiedy ludzkie serce jest w stanie pomieścić znacznie większą dawkę wyrozumiałości i empatii.  To również doskonały czas żeby zapomnieć o animozjach w gronie rodziny i przyjaciół i wyciągnąć rękę do zgody. Jednak podczas układania świątecznego jadłospisu warto choć przez chwilę pomyśleć o osobach, dla których święta będą kolejnym dniem zmagania z przeciwnościami losu.

  Są takie rodziny, w których pod choinką nie znajdą się piękne paczki, w domu nie będzie ciepła i radości, a stół nie będzie uginał się pod ciężarem dwunastu potraw. To rodziny potrzebujące pomocy i wsparcia drugiego człowieka, które w okresie świątecznym nabiera znacznie większej rangi.

  Z myślą o tych rodzinach, wolontariusze i osoby związane z projektem Szlachetna Paczka organizują wielką zbiórkę artykułów, które pomogą i sprawią, że życie tych rodzin stanie się lepsze. W skład takiej paczki mogą wejść wszelkie produkty, począwszy od najpotrzebniejszych przedmiotów codziennego użytku, a kończąc na zabawkach dla najmłodszych. Ty również możesz wcielić się w rolę darczyńcy. Finał akcji Szlachetna Paczka przewidziany jest na najbliższy weekend, jednak jeszcze wiele osób czeka na pomoc. W Radomiu jest jeszcze 30 rodzin, które nie mają zagwarantowanej pomocy. Możemy im solidarnie pomóc i sprawić, że te Święta zaświecą gwiazdą nadziei.

  Aby pomóc wystarczy odwiedzić stronę internetową www.szlachetnapaczka.pl i wybrać dogodną formę pomocy. Do włączenia się w tę akcję zachęcamy wszystkich mieszkańców którzy pragną nieść pomoc.

  Pamiętajmy, że każda pomoc jest niezwykle istotna. A w okresie Świąt jej waga jest znacznie większa.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE