Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejPremiera płyty WMS4 już w niedzielę

  Premiera płyty WMS4 już w niedzielę

  Podczas pikniku kończącego wakacje, który odbędzie się w niedzielę 30 sierpnia na „Przystani na Winiarach” odbędzie się oficjalna premiera płyty finalistów zeszłorocznego konkursu wokalnego WARKA MUSIC SHOW 4. Dla wszystkich uczestników pikniku niespodzianka – egzemplarz płyty w prezencie.

  Wśród 10 utworów usłyszeć na płycie można zarówno stare hity tj. Anny Jantar „Przetańczyć z tobą chcę całą noc”, „Baju baj” i „Radość najpiękniejszych lat” w wykonaniu Zuzanny GallopeniMartyny Osińskiej i Julity Zawodnik, nieśmiertelne „Ale to już było” Maryli Rodowicz w interpretacji Wiktorii Konopnickiej, „Miasteczko cud” z przepięknym tekstem Agnieszki Osieckiej w wykonaniu Magdaleny Krakowiak, rockowy „List do M.” Dżemu wykonany przez Martę Olczak jak i nowsze hity – „Karuzelę” Sylwii Grzeszczak w wykonaniu Aurelii Kalbarczyk, „Nie patrzę w dół” Natalii Szroeder & Libera który wykonała Andrea Czasak oraz dla nieco młodszych słuchaczy „Pszczoły na wrotkach” Maryli Rodowicz nagrane przez Monikę Jędral i „Gwiazdą pragnę być” Happy Hippo w wykonaniu Marii Strzelczyk.

  Zapraszamy na „Przystań na Winiarach” po bezpłatny egzemplarz tego niecodziennego wydawnictwa!

   

   

   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE