Więcej
  Strona głównaKulturaNasz wspólny sukces – Pracownia Orange w Laskach!

  Nasz wspólny sukces – Pracownia Orange w Laskach!

  Ponad 300 tysięcy głosów, niesamowite zaangażowanie mieszkańców, oraz chętnych do pomocy ludzi rozproszonych po całym kraju. Stres i ogrom wysiłku włożonego w projekt, upragnione 1 miejsce na Mazowszu… Długo oczekiwana Pracownia Multimedialna Orange w Laskach w gminie Warka jest już gotowa! Zatem prawdziwe świętowanie dopiero się zaczyna!

  W piątkowy wieczór 23 października oficjalnie otwarta została wspólnie wywalczona pracownia. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali: Wiceburmistrz Teresa Knyzio, Ksiądz Dziekan Stanisław Dobkowski, Prezes i Wiceprezes Stowarzyszenia Animator Monika Górniewicz i Joanna Kurzeja. Po otwarciu pracowni nadszedł czas na podsumowanie 5 lat działalności Stowarzyszenia ANIMATOR, którego członkowie tworzą Świetlicę w Laskach. Zebrani goście mieli okazję porównać wygląd budynku sprzed kilku miesięcy z widokiem, który zastali uczestnicząc w uroczystości. W tym dniu wszyscy patrzyli z podziwem na rozwój tego miejsca, a szczególny zachwyt wzbudzała właśnie nowopowstała Pracownia Multimedialna Orange. Wyposażona w nowe meble, 3 stanowiska komputerowe z internetem, drukarkę, telewizor, oraz PlayStation sala zrobiła naprawdę duże wrażenie. Podziękowania dla osób najbardziej zaangażowanych w akcję „Głosuj na Laski” wręczyli: Prezes Stowarzyszenia Animator Monika Górniewicz wspólnie z Dyrektorem Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” Andrzejem Zarębą. Dodatkowo Prezes Animatora wręczyła podziękowania za wspieranie organizacji w ostatnich 5 latach.

  Stowarzyszenie Animator wraz z partnerami ma zaszczyt zaprosić wszystkich na tydzień otwarty w nowopowstałej Pracowni Orange w dniach 26 – 30.10.2015. Do odwiedzin zachęcamy wszystkich w godzinach 15-19, a szczególnie tych, którzy włożyli ogrom serca w realizację projektu i przyczynili się do tego ogromnego sukcesu!

  ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ TU

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE