Więcej

  Niebiańska uczta w Warce

       25 października w kościele pw. św. Mikołaja w Warce w ramach cyklu koncertów muzyki chrześcijańskiej „Śpiewaj przy Farnej” odbył się występ zespołu „Twoje Niebo” .  Grupa przygotowała dla słuchaczy prawdziwie niebiańską ucztę, utrzymaną w klimatach akustycznie brzmiącego chóru  przy akompaniamencie piana, trąbki i skrzypiec. Jazz, gospel, reggae to tylko kilka ze stylów muzycznych na które „Twoje Niebo” zaaranżowało swoje utwory. Podczas koncertu  nie zabrakło również spontaniczności i żywiołowości. Różnorodność proponowanych utworów sprawiła, iż każdy z zebranych mógł odnaleźć coś dla siebie, świadczy o tym doskonała interakcja pomiędzy artystami, a wiernymi zgromadzonymi w kościele. Niesamowite jak dziewięciu wspaniałych muzyków z łatwością zaczarowało warecką społeczność, zarówno pod względem muzycznym jak i duchowym.

  Dla tych którzy nie mogli uczestniczyć w tym niebiańskim wydarzeniu, oraz tych, którzy czują głód muzyki chrześcijańskiej Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej” oraz Kościół św. Mikołaja w Warce mają dwie dobre wiadomości. Można już obejrzeć relację z występu „Twoje Niebo” na TV.WARKA, a już  6 grudnia kolejne spotkanie „Śpiewaj przy Farnej”. Tym razem wystąpi zespół „Fletnia Pana” z Grójca. Serdecznie zapraszamy!

  ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ TU: 

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE