Więcej
  Strona głównaKulturaFotografiaMyślałeś już o „Świętej Focie”? Konkurs fotograficzny

  Myślałeś już o „Świętej Focie”? Konkurs fotograficzny

  Zespół muzyczny Jego Blask wspólnie z parafią pw. Świętego Mikołaja Biskupa w Warce zapraszają do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym zatytułowanym „Święta Fota”.

  Chcemy, aby konkurs ten przypominał o tym co w życiu jest najważniejsze, a więc aby w centrum naszego życia był Ktoś, Komu owo życie zawdzięczamy. Dlatego też zadaniem konkursowym jest uchwycenie na fotografii w sposób ciekawy , mistyczny i wyjątkowy swoich wakacji spędzanych nie tylko z rodziną i przyjaciółmi, ale również z Bogiem. Nie czekaj podziel się z nami swoim doświadczeniem, zdobądź się na odwagę i pokaż co naprawdę znaczy dla Ciebie nasz Ojciec.

  Na pracę konkursowe czekamy do 11 września w kościele farnym. Do wygrania atrakcyjne nagrody! Być może to zdjęcie pomoże Ci wygrać coś więcej niż konkurs! Szczegółowe informacje znajdziecie państwo na stronie internetowej http://jegoblask.pl/konkurs-fotograficzny-swieta-fota/.

  Luiza Lutek

  Plakat KONKURS JEGO BLASK

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE