13.2 C
Warka
czwartek, 28 września, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRMega party z After Party

  Mega party z After Party

  Zapowiada się niezła zabawa! 10 września na zakończenie Gali Disco-Polo w Warce wystąpi zespół After Party.
  Grupa ta funkcjonuje na polskim rynku muzycznym od ponad 3 lat. W tym dość krótkim czasie wbił się w czołówkę polskiej muzyki tanecznej. W skład grupy wchodzą: Patryk Pegza – wokalista i aranżer, muzyk, Marcin Lichocki – Dj nawigator i akustyk, Bartek Kołodziej – tancerz, Maciej Nowak – tancerz, Patryk Klepacki – tancerz.
  Wszystkie koncerty zespołu After Party to mega wydarzenie i mega show. Zespół w ciągu 3 lat nagrał 10 teledysków i wydał 2 płyty długogrające, a ich piosenki nie schodzą z pierwszych miejsc list przebojów. Są to m.in. utwory takie jak: „Nie daj życiu się”, „Bananowa Agnieszka”, „Bujaj się”, „Wakacyjna Love” oraz najnowszy hit „Ona lubi pomarańcze”. Za piosenkę „Tylko ona jedyna” członkowie zespołu otrzymali statuetkę Hit lata 2013 w głosowaniu widzów na antenie Polo tv. Zespół After Party ma na koncie występy na największych festiwalach w kraj, oraz liczne koncerty zagraniczne. Muzycy występowali między innym w Szkocji, Szwecji, Niemczech, Anglii, Kanadzie i dwukrotnie w USA.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE