12.9 C
Warka
piątek, 24 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRTak się bawi Warka!

  Tak się bawi Warka!

  10 września na wareckiej targowicy odbyło się jakże wyczekiwane Święto Warki. Licznie przybyła publiczność z miasta i okolic świetnie bawiła się w rytmach disco.

  Imprezę otworzył Burmistrz Warki Dariusz Gizka wraz z przedstawicielem głównego sponsora – Browaru w Warce, Janem Warejko oraz goszczącym w Warce z okazji otwarcia kompleksu lekkoatletycznego Wiceministrem Sportu i Turystyki Janem Widerą. Dalej scena należała już tylko do występujących zespołów oraz prowadzącego całość Macieja Smolińskiego. Jako pierwszy publiczność niesamowicie rozgrzał zespół MIG. Następnie, nie zwalniając tempa coraz liczniej przybywających uczestników bawiła grupa muzyczna ERATOX. Trzecim zespołem był INVOX. Mimo wysokiej temperatury pod sceną i intensywnej zabawy, fani zespołu AFTER PARTY byli pełni energii do samego końca i pokazali jak się bawi Warka.

  Wśród atrakcji nie zabrakło również dużego wesołego miasteczka. Zarówno poszukiwacze adrenaliny  jak i rodzice ze swoimi pociechami mogli znaleźć coś dla siebie. Dla spragnionych złotego trunku czekały ogródki grillowo-piwne. Jak przy takich imprezach bywa, wśród atrakcji dla dzieci i nie tylko były kramy z zabawkami oraz różnymi smakołykami.

  Tegoroczne Święto Warki zakończyło się pokazem fajerwerków.
  Patronat Honorowy: Burmistrz Warki

  Sponsor Główny: Browar w Warce

  Organizatorzy: Urząd Miejski w Warce, Centrum Sportu i Rekreacji, Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”.

  Partnerzy: Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Warce, Straż Pożarna w Warce

  Pozostali Sponsorzy: DAGAS, Stacja Paliw – Jan POMIAN, Plantacja i Szkółka Borówki Amerykańskiej KRZYŻANOWSCY, Usługi Budowlane – Zbisław ZATORSKI, Hurtownia artykułów spożywczych i przemysłowych Jarosław NOWOCIEL, Drogerie DROXAN, Piekarnia KAZANA, Hotel KLONDAIK.

  Zdjęcia: „Babskim Okiem” – pracownia fotograficzna


  ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ TU 


  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE