2.6 C
Warka
czwartek, 8 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaSportBieganieIII odsłona GP Warki

  III odsłona GP Warki

  Biegową jesień rozpoczynamy kolejnym biegiem z cyklu – sprawdź swoją formę warecki piknik biegowy. To już jest 3. bieg z serii 4. biegów.  Pogoda jak zwykle dopisała, co przełożyło się na wysoką frekwencję startową. W trzecim biegu na siedmiokilometrowej trasie  wystartowało 58 biegaczy.  Bieg był bardzo szybki biorąc pod uwagę trudne warunki terenowe oraz wysoką temperaturę. Zwyciężył Bratłomiej Kuna z Warki z czasem 25:01. Podium uzupełnili Paweł Lisiciki (25:20) oraz Marek Wilczura (25:54). Wśród Pań najlepsza okazała się ( i tu bez niespodzianek) Marta Mikołajczyk (33,34). Kolejne miejsca Magdalena Paprocka (35,20) oraz Aneta Szydłowska (38,05).

  A my już dzisiaj zapraszamy na kolejne biegi z cyklu GP oraz na XIV Bieg Pułaskiego (16.10) , który również będzie jedną z rund  GP ( więcej w regulaminie). KS START Pułaski Warka pragnie podziękować  Starostwu Powiatowemu w Grójcu oraz Urzędowi Miasta i Gminy w Warce za wsparcie w postaci dofinansowania Sprawdź swoją formę Warecki piknik biegowy. Dziękujemy za wsparcie lokalnym sponsorom bez których organizacja  tego typu imprez była by niemożliwa. Są to:

  ·         KIFATO MK Regały sklepowe i magazynowe
  ·         KRÓLIK Maszyny sadownicze
  ·         M-print Marcin Łukasiewicz
  ·         Hotelik Złote Runo;
  ·         Multiagencja Ubezpieczeniowa Strawińska& Fudecka
  ·         Gospodarstwo Sadownicze Napiórkowscy
  ·         Fotograf Iwetta Majewska
  ·         Nadleśnictwo Dobieszyn
  ·         Obsługa medyczna IZI-Med. Białobrzegi

  Mamy nadzieję, że cykl biegów w ramach Wareckiego Pikniku Biegowego przyciągnie jeszcze większą rzeszę biegaczy, zarówno tych początkujących jak i zaawansowanych. Pozwoli to na lepszą integrację społeczności biegaczy oraz sprawi, że aktywność fizyczna stanie się nieodłącznym elementem mieszkańców miasta i gminy Warka oraz powiatu grójeckiego.  A już teraz nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa na kolejny bieg, który odbędzie się  16.10.2016.

  XIV Bieg Pułaskiego więcej informacji na www.warkabiega.pl
  Galeria zdjęć dostępna jest TU.

  KS START PUŁASKI WARKA

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE