Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejNowa Wieś po raz piąty na ludowo

  Nowa Wieś po raz piąty na ludowo

  Społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowej Wsi oraz Stowarzyszenie „ANIMATOR” zapraszają do udziału w V Święcie Kultury Regionalnej, które odbędzie się w niedzielę 2 października na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowej Wsi.

  Impreza rozpocznie się o godz. 14:00. Na początku odbędzie się II Regionalny Przegląd Folklorystyczny „Na mazowiecką nutę”. Kolejnym punktem będzie koncert kapeli ludowej, który rozpocznie się o godz. 16:00. Podczas koncertu odbędą się warsztaty z tańców tradycyjnych oraz zabawy z wodzirejem. Od 18:30 zapraszamy do wspólnej zabawy tanecznej na dechach przy dźwiękach lokalnego zespołu muzycznego. Na przybyłych gości czekać będzie wiele atrakcji, m.in.: stoiska rękodzielnicze, przejażdżki wozem konnym, swojskie jadło, tradycyjne wypieki, warsztaty tworzenia bransoletek z makramy. A wszystko to w barwnym, jesienno – ludowym wystroju. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy 2 października od godz. 14.00 do ostatniego gościa!

  Partnerzy: Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”, Centrum Sportu i Rekreacji, Ochotnicza Straż Pożarna w Nowej Wsi, Koło Gospodyń Wiejskich w Nowej Wsi.

  Stowarzyszenie ANIMATOR

  plakat-skr-2016-1-zm

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE