2.6 C
Warka
czwartek, 8 grudnia, 2022
Więcej

  Szopki czas zacząć!

  Tradycja tworzenia szopek bożonarodzeniowych jest w naszym kraju bardzo silna. Szopka bożonarodzeniowa jest tak integralnym elementem Świąt, że chyba nikt nie wyobraża sobie ich bez niej, dlatego chcielibyśmy w tym roku kolejny konkurs plastyczny poświęcić właśnie szopce.

  W konkursie mogą brać udział drużyny składające się maksymalnie z 3 osób. Istnieje możliwość tworzenia prac indywidualnie, ocena takich prac będzie odbywać się jednak na takich samych zasadach jak prace drużynowe.

  Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie przestrzennej pracy plastycznej – szopki bożonarodzeniowej statycznej lub ruchomej. Na prace czekamy w Dworku na Długiej do 7 grudnia 2016.

  Najpiękniejszą szopkę oprócz komisji konkursowej będzie mogła wybrać publiczność poprzez głosowanie internetowe oraz głosowanie publiczności.

  Konkurs przeznaczony jest dla uczniów w 4 kategoriach wiekowych:

  Kat. 1 – przedszkola i zerówki

  Kat. 2 – klasy 1 – 3 szkół podstawowych

  Kat. 3 – klasy 4 – 6 szkół podstawowych

  Kat. 4 – szkoły gimnazjalne

  Zobacz regulamin konkursu:

   regulamin-konkursu-szopka-bozonarodzeniowa-2016

  Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się 18 grudnia podczas kiermaszu świątecznego na wareckim rynku.

  szopkaplakat45

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE