Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejNiezwykły koncert w niedzielę przy Farnej

  Niezwykły koncert w niedzielę przy Farnej

  W najbliższą niedziele 20 stycznia, o godz. 18:00 w kościele Św. Mikołaja w Warce wystąpi wokalistka o niezwykłym głosie – Ewa Uryga wraz ze swoim zespołem w składzie Dariusz Ziółek (piano, bas), Jacek Gwidon (wiolonczela), Rafał Jarczewski (gitara klasyczna) i Oliwia Kędziora (altówka). Drugi koncert pt. „Śpiewaj przy Farnej” organizowany jest przez Gminną Jednostkę Kultury „Dworek na Długiej” i Parafię Św. Mikołaja w Warce.

  Ewa Uryga jest absolwentką katowickiego Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Jest artystką, którą nie sposób zaszufladkować. Śpiewa ekspresyjnie i sugestywnie. Świetnie czuje się w różnych gatunkach muzycznych – od jazzu, soulu po gospel. Nagrała sześć własnych płyt i wzięła udział w dwunastu innych projektach, współpracując z Włodzimierzem Nahornym, Markiem Bałatą, Lorą Szafran, Piotrem Baronem, Markiem Napiórkowskim i wieloma innymi.

  Tym razem w Warce muzyka chrześcijańska z najwyższej półki. Zapraszamy!

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE