Młodzież zapobiega pożarom

Młodzież zapobiega pożarom

7 lutego 2017 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Konarach odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W turnieju uczestniczyła młodzież szkolna w dwóch grupach wiekowych: trzyosobowe zespoły uczniów ze szkół podstawowych z Konar, Nowej Wsi, Wrociszewa, Michałowa i z wareckiej „dwójki” (Grupa I) oraz uczniowie gimnazjów z Dębnowoli i Warki (Grupa II). Młodzież rozwiązywała testy składające się z 30 pytań.

Zwycięzcy:

I grupa:

  1. Łukasz Bojarski – PSP w Konarach
  2. Kacper Tulo – ZS-P w Nowej Wsi
  3. Bartosz Jarzębak – ZS-P Nowa Wieś

II grupa

  1. Olga Celejewska – PG w Warce
  2. Krystian Tabaka – PG w Warce
  3. Maria Lech – PG w Dębnowoli

Do finału powiatowego, który odbędzie się 15 marca 2017 r. o godz. 9:00 w siedzibie Powiatowej Straży Pożarnej w Grójcu zakwalifikowali się z grupy I – Łukasz Bojarski (PSP w Konarach) i Kacper Tulo (ZS-P Nowa Wieś), a z grupy II uczniowie z PG w Warce – Olga Celejewska i Krystian Tabaka.

Eliminacje przeprowadziło jury w składzie: Marian Górski, Szymon Cieślak, Krzysztof Winek, Henryk Fudecki, Wojciech Kanarek. Za trzy pierwsze miejsca w obu grupach uczestnicy otrzymali nagrody książkowe i dyplomy ufundowane przez Burmistrza Warki. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w turnieju i słodycze ufundowane przez Burmistrza Warki, Dyrektora Centrum Sportu i Rekreacji i Ferrero Polska.

Organizatorzy serdecznie dziękują za pomoc w organizacji turnieju Pani Lidii Grzegorek Dyrektor PSP w Konarach za udostępnienie sal oraz przygotowanie poczęstunku dla wszystkich uczestników i opiekunów grup.

Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Warce

Udostępnij:
← „Jedynka” seniorom Spotkanie z Maciejem Świrskim →

Dodaj komentarz