„Jedynka” seniorom

„Jedynka” seniorom

W zimowy miesiąc styczeń wpisane są takie dni, które wzbudzają ogromne emocje – to Dzień Babci i Dziadka. Osób, które mają zawsze czas dla swoich wnuków, umieją pocieszyć, są cierpliwi oraz wyrozumiali.

Bo któż jak nie Dziadkowie obdarzają swoje wnuki bezgraniczną miłością, o każdej porze dnia i nocy służą swoim doświadczeniem i dobrą radą. Któż rozszerza świat dziecka o przeszłość, ponieważ posiada „magiczny dar” opowiadania o tym co było. Któż jest ogromnym skarbcem wolnego czasu, który pragnie poświęcić właśnie swoim wnukom. Oczywiście nasi Dziadkowie!

Dlatego też uczniowie klas trzecich Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Piotra Wysockiego w Warce przygotowali „Koncert kolęd i pastorałek” dla Babć i Dziadków. Pragnęli w ten sposób podziękować wszystkim seniorom zgromadzonym 12 stycznia w Centrum Sportu i Rekreacji w Warce za ich ogromne serce oraz trud włożony w wychowanie swoich wnuków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. Przepiękne kolędy i pastorałki jeszcze na chwilę wprowadziły widownię w świąteczny nastrój pełen wzruszeń i miłości. Szerokie uśmiechy na twarzach naszych seniorów i ogromne brawa, którymi dziękowali za występy dodawały piosenkarzom otuchy i odwagi. Koncert zakończył się wręczeniem przez seniorów małym artystom słodkich upominków.

PSP nr 1 w Warce

Udostępnij:
← Gala musicali w „Dwójce” Młodzież zapobiega pożarom →

Dodaj komentarz