Więcej

  Teatr, nie Teatr

  Wraz z końcem stycznia w „Dworku na Długiej” zamieszkał Teatr Forum. Wszystko to za sprawą projektu „Teatr, nie Teatr” realizowanego przez Gminną Instytucję Kultury dzięki dotacji Funduszu Społecznego „Grupy Żywiec”.

  Oznacza to, że młodzież szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych właśnie rozpoczęła dramową przygodę, która zapewne na stałe pozostawi ślad w ich codziennym życiu.

  Ośmioosobowa grupa młodzieży od czterech wspólnych spotkań ćwiczy swój warsztat, który wkrótce zacznie przeradzać się w tworzenie spektaklu. Spektaklu nietypowego, bowiem w całości stworzonego przez nich na podstawie historii zaczerpniętych z codziennego życia. Już dziś polecamy śledzić stronę internetową Dworku, bowiem pod koniec kwietnia odbędzie się oficjalna premiera tego niezwykłego przedsięwzięcia, jednocześnie polecamy trzymać kciuki za naszych młodych śmiałków, którzy podejmują się tak trudnego i inspirującego zadania.

  Luiza Lutek – koordynator projektu

  Projekt został dofinansowany w ramach Funduszu Społecznego Grupy Żywiec. www.fundusz.grupazywiec.pl

   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE