7.9 C
Warka
piątek, 7 października, 2022
Więcej
  Strona głównaBlogiUWAGA! Akcja promująca zostawienie 1% lokalnie!

  UWAGA! Akcja promująca zostawienie 1% lokalnie!

  W najbliższym wydaniu „Kuriera Wareckiego” (23.03) oraz na portalu warka24.pl będziemy prezentować lokalne aktywności, działania i osoby, które warto wesprzeć przekazując 1% podatku. Aby akcja była kompletna zwracamy się z prośbą o przesłanie do 20 marca na adres redakcji „Kuriera” (kurierwarecki@gmail.com) informacji o organizacjach oraz osobach indywidualnych z Warki, które „zbierają” 1% podatku.

  W chwili obecnej w bazie, którą planujemy zaprezentować jest już 14 propozycji, na które można lokalnie przekazać 1% podatku.

  Od 2004 roku każdy podatnik podatku dochodowego może samodzielnie zdecydować co zrobić z 1% swojego podatku. Możemy cały należny podatek oddać Państwu lub sami podjąć decyzję co lub kogo wesprzeć małą jego częścią. Mimo iż jest to tylko 1% podatku to jednak dzięki ogromnej liczbie osób płacących podatki ten mały procent ma wielką moc. Dodajmy, że chodzi o podatek, który tak czy inaczej płacimy, niezależnie czy mamy nadpłatę i otrzymamy zwrot czy musimy coś jeszcze dopłacić.

  Akcja promowania pozostawiania 1% podatku lokalnie, zainicjowana została przez Fundacją Młodzi dla Warki, która zebrała część informacji.

  Avatar photo
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE