Więcej

  Głosujemy na naszych!

  Miło jest nam poinformować, że artyści z naszego miasta biorą udział w X Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki im. Wojtka Belona „Niechaj Zabrzmi Bukowina”. Jest to festiwal, który odbywa się w dniach 12-14 maja w Busku-Zdroju. Wśród uczestników możemy pochwalić się zespołem „Ostatnia Paczka” w skład którego wchodzą: Leszek Owczarczyk (autor utworów konkursowych, napisanych w latach ‘80), pomysłodawca i inicjator zespołu, który zaprosił do współpracy Sławomira Klimczuka i Bogdana Sabałę (którzy wspólnie przygotowali aranż wykonywanych utworów). Na liście występujących znaleźć możemy również Dariusza Rączkę z Zespołem, znanego wareckiej publiczności m.in. z działalności w zespole „Fantasmagoria”.

  Pomimo, iż Panowie biorą udział w konkursie wokalnym bezpośrednio w Busku-Zdroju, już dziś można oddawać na nich głosy w konkursie internetowym za pośrednictwem poniższej strony. Głosowanie trwa do 12 maja. Zachęcamy do wspierania inicjatyw muzycznych osób, którzy pomimo codziennych obowiązków znajdują czas na oddawanie się swojej pasji, poświęcającej jej w całości czas wolny.

  http://www.bsck.busko.pl/pl/component/poll/17-gosowanie-do-nagrody-internautow-2017.html

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE