Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejTango Argentyńskie dla każdego

  Tango Argentyńskie dla każdego

  Co wyróżnia Tango od „klasycznych tańców towarzyskich”… Po pierwsze łatwiej nauczyć się jednego tańca zamiast ośmiu. Po drugie Tango Argentyńskie dopuszcza taniec osób tej samej płci oraz nie wymaga wysokiej kondycji fizycznej, przez co można go uprawiać w każdym wieku. Na całym świecie organizowane są milongi, na które może przyjść każdy, kto posiada choć minimalne umiejętności.

  8 i 9 lipca  od godziny 16:30 na wareckim rynku (Plac Stefana Czarnieckiego 1) odbędą się dwa kolejne spotkania z cyklu czterech otwartych warsztatów tańca argentyńskiego dla początkujących. Mogą w nich wziąć udział zarówno pary jak i single. W ciągu całego cyklu przewidziana jest nauka kroku podstawowego, oraz 2-3 figur i przygotowanie uczestników do samodzielnego pójścia na dowolną milongę w Warszawie. Nie wykluczone, że również w Warce zostanie zorganizowana milonga.

  Kolejne warsztaty obędą się 15 lipca o godzinie 16:30.

  W PRZYPADKU ZŁEJ POGODY WARSZTATY BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ W OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ.

  Warsztaty organizowane są w ramach projektu „Skrzynka z Kulturą” Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej”. Realizatorem projektu jest Wojciech Zasławski.

   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE