Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejTo będzie niezwykły koncert

  To będzie niezwykły koncert

  W sobotę 23 lutego, o godz. 17:00 w hali Centrum, Sportu i Rekreacji w Warce wystąpi Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego. To na pewno dla mieszkańców Warki i okolic będzie niezwykły koncert  – na scenie zaprezentuje się ok. 60 muzyków i solistów w historycznych strojach, którzy zagrają i zaśpiewają utwory patriotyczne ze specjalnego programu przygotowanego na 150-rocznicę Powstania Styczniowego. Wstęp Galę Muzyczną jest bezpłatny.

  W ramach uroczystości wręczone zostaną również nagrody w dwóch konkursach organizowanych z okazji 150 rocznicy Powstania Styczniowego w szkołach w gminie Warka – konkursie plastycznym pt. „Powstaniec Styczniowy” i konkursie wiedzy „Nasza Historia”.

  Wszyscy uczestnicy koncertu otrzymają niespodziankę – wydany miesiąc temu komiks historyczny „NADZIEJA, MĘSTWO I ŚMIERĆ. Powstańcza wiosna oddziału Kononowicza”.

  Na koncert zapraszają organizatorzy: Samorząd Gminy Warka, Dworek na Długiej, Centrum Sportu i Rekreacji oraz Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.

  RZAWP 01 RZAWP 03 Reprezentacyjny Zespol Artystyczny Wojska Polskiego
Koncert z okazji rocznicy Powstania Styczniowego
A wpiersiach swiety zarm sala WAT Orkiestra RZA WP

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE