Więcej

  Niepowtarzalni…

  Dwóch „niepowtarzalnych” facetów wystąpiło w piątkowy wieczór 22 lutego w „Dworku na Długiej”. To dla nich kilkadziesiąt osób zamiast wieczór spędzić przed telewizorem postanowiło pokonać śnieżycę i wejść do „krainy łagodności”. Warto było gdyż Tomek Wachnowski i Bogdan Sabała ponad półtorej godziny czarowali wszystkich przepięknymi dźwiękami – zarówno tymi wyśpiewanymi jak i tymi wydobywającymi się z gitar.

  Koncert promował najnowszą, szóstą już płytę Tomka Wachnowskiego „Ludzie lubią mieć”, na której oczywiście można usłyszeć również i Bogdana Sabałę. Każdy uczestnik mógł po koncercie kupić płytę w promocyjnej cenie z autografem artystów.

  Koncert Tomka Wachnowskiego zapoczątkował w Dworku cykl spotkań z piosenką autorską – „dWorek z Piosenką”. Współgospodarzem koncertów oprócz „Dworku na Długiej” będzie zdobywca wielu nagród na festiwalach i konkursach autorskich, związany z Warką Dariusz Rączka. On też, ze swoim zespołem Fantasmagoria wystąpi w kolejnym koncercie 22 marca. Potem amatorzy „muzyki z tekstem”, jeszcze przed wakacjami usłyszą Tomasza Drachala (26.04) i Mateusza Rulskiego-Bożka (17.05). Zapraszamy.

  Zobacz galerią zdjęć TU

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE