Więcej
  Strona głównaKulturaKinoDzień Kobiet w kinie

  Dzień Kobiet w kinie

  Grójeckie kino zaprasza w najbliższy weekend 8-10 marca na film Marii Sadowskiej „Dzień Kobiet”.

  Halina skromna kasjerka w sieci handlowej Motylek marzy o zapewnieniu lepszego życia dla siebie i swojej 13 letniej, uzdolnionej informatycznie, córeczki Misi. Wkrótce nadarza się okazja i Halina zostaje kierownikiem sklepu. Szybko przekonuje się, że ceną za lepsze zarobki i poprawę standardu, życia jest nieuczciwość, wykorzystywanie pracowników, oszustwa. Z ofiary staje się katem dla swoich dawnych koleżanek kasjerek, wdaje się też z romans ze swoim, żonatym przełożonym. I coraz bardziej nadużywa swoich kompetencji. W wyniku jej zaniedbań podczas trwającej 24 godziny nocnej inwentaryzacji jej najlepsza przyjaciółka Jadzia traci ciążę z powodu przepracowania. Halina z dnia na dzień zostaje wyrzucona z pracy. Traci wszystko, przyjaciół, pieniądze, mieszkanie. Zostaje sama. Na domiar złego dowiaduje się, że Misia w ogóle przestała chodzić do szkoły i wpadła w złe towarzystwo.

  Początkowo Halina popada w letarg i w depresje jednak za namową życzliwej nauczycielki postanawia udać się do adwokata i dociekać swoich praw względem Firmy, która ją wykorzystała z zimna krwią. Żeby jednak mogła wygrać proces z wielką korporacją, musi namówić swoje byłe koleżanki do współpracy, w tym również Jadzię. Halina wyrusza więc w podróż po przebaczenie…

   

  DZIEŃ KOBIET

  08.03.2013 r. (piątek), godz. 18.00 i 20.00

  09.03.2013 r. (sobota), godz. 17.00 i 19.00

  10.03.2013 r. (niedziela), godz. 16.00 i 19.00

  bilety: 12 zł – ulgowy, 15 zł – normalny

  Dzien kobiet

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE