13.2 C
Warka
czwartek, 28 września, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejJazzowe impresje jak malowane…

  Jazzowe impresje jak malowane…

  Miłośnicy Jazzu zapewne pamiętają niezwykłe koncerty organizowane jeszcze kilka lat temu przez Warecki Klub Jazzowy. Można było usłyszeć m.in. Jana Ptaszyna Wróblewskiego, Jarosława Śmietanę, Marysię Sadowską z ojcem Krzysztofem Sadowskim, amerykańskich wykonawców GG Amos i Fay Victor czy chociażby nagrodzonego w 2014 roku nagrodą Grammy Włodka Pawlika.

  Z tych niezapomnianych koncertów zostały niezwykłe pamiątki… portrety namalowane przez Sławomira Ragana. Każdy z muzyków na zakończenie występu składał na nich pamiątkowy autograf.

  Zapraszamy 1 grudnia o godz. 18:00 do Dworku na Długiej na wernisaż wystawy Sławomira Ragana prezentującej portrety artystów, którzy wystąpili w ramach Wareckiego Klubu Jazzowego. Wstęp wolny. Wystawa dostępna będzie do zwiedzania do końca roku 2017.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE