7.9 C
Warka
piątek, 7 października, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejŚpiewaj przy Farnej to zawsze piękny czas…

  Śpiewaj przy Farnej to zawsze piękny czas…

  Adwentowe uwielbienie przy Farnej to był niezwykły czas. 10 grudnia o godzinie 18:00 zespół MNS Mały Squad poprowadził czuwanie adwentowe. Ich talent muzyczny sprawił, że spotkanie z Jezusem, którego wszyscy mogli doświadczyć było jeszcze bardziej wyjątkowe, bo ubrane w słowno – muzyczne odświętne szaty.

  W „Śpiewaj przy Farnej” organizowanym przez Gminną Instytucję Kultury „Dworek na Długiej” i Parafię św. Mikołaja nie chodzi tylko o zwykłe odgrywanie koncertów.  Jest to przede wszystkim czas modlitewnego skupienia, moment zatrzymania się i zastanowienia nad tym co tak naprawdę jest dla nas ważne i jak to urzeczywistnić w codzienności. Młodzi ludzie z zespołu Mały Squad dali wareckim katolikom świadectwo miłości, wiary oraz otwartości na działanie Boże. To adwentowe uwielbienie wielu osobom uświadomiło, że do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia trzeba posprzątać nie tylko w swoim domu, ale przede wszystkim w sowim życiu i sercu. Dlatego też ten niedzielny wieczór było dobrym pretekstem do wzrostu duchowego dla każdej osoby biorącej aktywny udział w tym spotkaniu.

  GALERIĘ ZDJĘĆ ZOBACZ TUTAJ

  Avatar photo
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE