Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejKolędowa sekcja wokalna Dworku!

  Kolędowa sekcja wokalna Dworku!

  15 grudnia w Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” odbyło się pierwsze kolędowanie w Warce. Tuż przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia kolędy i pastorałki oficjalnie przećwiczyć mogły dzieci doskonalące swój talent pod kierownictwem Katarzyny Ambroży w ramach sekcji wokalnej Dworku na Długiej.  Publiczność na koncercie zgromadziła się tak licznie, że nie sposób było zmieścić ją w dworkowych „piwnicach”. To piękny obrazek wsparcia, które rodzina daje swoim pociechom.  Wśród wokalistów, którzy królowali na dworkowej scenie w piątkowy wieczór byli:  Patrycja Oktabowicz, Natalia Łuczak, Natalia Anyszkiewicz, Aleksandra Wasiak, Iwona Siedlecka, Antoni Szczepanik, Martyna Werbanowska, Natalia Pietrzycka, Nikola Zalewska, Michał Celejewski, Amelia Kołacz, Hanna Pakulska, Amelia Kołodziejska, Lisa Knauss, Wiktoria Dzięcioł, Daria Jeżewska, Kinga Lisowska, Amelia Leszczyńska, Jakub Bagnicki, Wiktoria Wardziak, Wiktoria Szczepanik, Ewa Alberska oraz Anna Nadolna.

  Młode pokolenie śpiewaków przygotowało zarówno tradycyjne kolędy jak również piosenki świąteczne i pastorałki którymi raczyły uszy publiczności. Zarówno artyści jak i widzowie obiecali że równie pięknie i głośno jak na koncercie kolędy będą wybrzmiewały w ich domach przy wigilijnych stołach!

  GALERIĘ ZDJĘĆ ZOBACZ TUTAJ

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE