Więcej

  Warka gra razem z WOŚP!

  14 stycznia na całym świecie po raz 26 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tegoroczna zbiórka zostanie przeznaczona dla „Wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Fundacja WOŚP z każdym kolejnym rokiem pomaga wyposażyć polskie szpitale w najnowocześniejszy sprzęt medyczny ratujący życie.

  W tą najgorętszą niedzielę trwającej zimy najgłośniej jak się tylko da zagra także Sztab WOŚP działający w Warce!

  Wielkie granie rozpocznie się już w sobotę 13 stycznia.

  Od godz. 13 zapraszamy do Rozniszewa (gm. Magnuszew). Tam przy Ochotniczej Straży Pożarnej odbędzie się piknik rodzinny. Wśród atrakcji: kino objazdowe, malowanie buziek, przejażdżki konne, przejażdżki quadem, ognisko, pokaz wozu strażackiego i łódki ratowniczej, podnośnik koszowy z którego będzie można podziwiać okolicę.

  Niedzielny finał 14 stycznia rozpoczniemy na sportowo! W Warce przy moście samochodowym odbędzie się Bieg Morsa! Ogólnopolską akcję biegu „Policz się z cukrzycą” Warka postanowiła zakończyć wspólną kąpielą w Pilicy z Wareckimi Morsami. Start o godz. 9.

  Od godz. 12 zapraszamy do sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Warce (dawniej gimnazjum). Tam właśnie odbędą się główne finałowe działania. O 12:00 rozpocznie się bal przebierańców dla dzieci. Wśród atrakcji: dmuchańce, animatorzy, zabawy, malowanie buziek i wiele, wiele karnawałowego szaleństwa! Wśród atrakcji dodatkowo pojawią się: fotobudka, granie w planszówki, mini sesje zimowe, stół do piłkarzyków, pokaz pierwszej pomocy.

  Każdy finał WOŚP to wielkie muzyczne wydarzenia. Również na scenie w Warce nie zabraknie muzycznych i tanecznych wrażeń. Jak będzie wyglądał finał na scenie?

  14:00 – trening Zumby z Karoliną Skibą i Oskarem Bogumiłem

  14:45 – Pokaz pierwszej pomocy

  15:15 – Maraton Zumby z Martyną Sitarek

  16:15 – Występ taneczny grupy Dancing Kids

  16:25 – On the Wings

  17:00 – Występ taneczny grupy Dancing Kids

  17:10 – Bez Cienia Ciszy

  18:00 – DJ PatoLogic & Kudłaty Sound System

  19:00 – Zespół Retro

  O godz. 20:00 zapraszamy przed Dworek na Długiej, gdzie odbędzie się spektakularne „Światełko do nieba”. Tradycyjnie obejrzymy pokaz fajerwerków oraz wspaniały pokaz świateł.

  W dniu finału można także odwiedzić salę zabaw dla dzieci „Galaktyka Uśmiechu” (Warka, ul. Spółdzielcza 7) . Cały dochód ze sprzedaży biletów zasili konto WOŚP.

  Dodatkowo Warecki Sztab WOŚP prowadzi zbiórkę w formie licytacji ciekawych przedmiotów. Zachęcamy do udziału w aukcjach.

  ZOBACZ LICYTACJE TU

  Zagrajmy wspólnie do końca świata i o jeden dzień dłużej! Zagrajmy razem „Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”!

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE