Więcej

  Bożek o boskim głosie…

  W piątkowy wieczór 22 marca w ramach muzycznego cyklu spotkań z piosenką autorską pt. „Dworek z Piosenką” w piwnicach Dworku na Długiej w Warce wystąpił laureat licznych festiwali i przeglądów Mateusz Rulski-Bożek.

  Współgospodarzem spotkania był lider zespołu Fantasmagoria Dariusz Rączka, który zapowiadając artystę powiedział, „że go nie lubi a za co to już słuchacze będą mogli przekonać się sami podczas koncertu”. W ten sposób prowadzący chciał zaakcentować niezwykle wysoki poziom artystyczny Bożka, z którym zapewne niejednokrotnie miał okazję „zmierzyć się” na jednej scenie konkursowej ;-) .

  Podczas kameralnego koncertu uczestnicy mieli okazję usłyszeć kilkanaście poetyckich utworów, które wprowadziły zebranych w zimowo-marcowy wieczór w nastrój wprost z krainy łagodności. Ci, którzy byli, na pewno nie żałują a ci których nie było niech popytają czy rzeczywiście Bożek był aż tak boski…

  Zobacz zdjęcia z koncertu TU!

   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE