Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejNawet „trzynastego” w piątek może być dobry wieczór!

  Nawet „trzynastego” w piątek może być dobry wieczór!

  Dworek na Długiej zdecydowanie nie jest przesądną Instytucją Kultury. Piątkowy wieczór 13 kwietnia to dla nas idealna okazja na Dobry Wieczór.

  Chcemy odczarować ponurą aurę towarzyszącą 13 dniom miesiąca wypadającym w piątki i przekonać Państwa do tego, że te dni piszą także pozytywne historie. Bo czyż nie radością jest spotkać się w gronie ludzi, którzy czują i myślą podobnie? Dobry Wieczór to przestrzeń, która gromadzi ludzi związanych z pięknem, poezją i piosenką literacką. Formuła wieczoru taka jak zawsze, zatem najlepsza! Spotkanie promuje przecież poezję tworzoną przez lokalnych artystów, co oznacza, że ten wieczór może być także Twoim dobrym wieczorem. Nie pisz do szuflady – przyjdź do Dworku i podziel się swoim talentem. Początek spotkania o godzinie 18:00.

  Dobry Wieczór niezmiennie dopełnia dWorek z Piosenką – nie inaczej będzie i tego dnia. O godzinie 19:00 słowem i dźwiękiem dobry już wieczór piękniejszym uczyni Grzegorz Grunwald – serdecznie zapraszamy!

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE