Więcej
  Strona głównaSportZłota drużyna trenera Mirosława Malca znowu powalczy o medale!

  Złota drużyna trenera Mirosława Malca znowu powalczy o medale!

  Po udanym występnie na XXII Mistrzostwach Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc sportowcy z ziemi grójeckiej spróbują ponownie zdominować stawkę ciężarowców. Tym razem podopieczni trenera Mirosława Malca rywalizować będą w Mistrzostwach Mazowsza w Wyciskaniu Leżąc, które odbędą się 13 kwietnia w Kobyłce.

  W najbliższą sobotę o tytuł najlepszego ciężarowca województwa mazowieckiego będą rywalizowali  sportowe dobro ziemi grójeckiej, czyli Justyna Kozdryk, Sebastian Wiśniewski oraz dwoje uczniów Publicznego Gimnazjum nr 1 imienia Stanisława Marciniaka w Warce – Karolina Garczyńska i Kamil Jagiełło. Na przypomnienie zasługuje informacje, że drużyna trenera Malca z Mistrzostw Polski przywiozła aż 5 krążków, z których dwa pochodziły z tego najcenniejszego kruszcu. Minione sukcesy pozwalają ze swobodnym optymizmem myśleć o nadchodzącej rywalizacji.

  Po rywalizacji z najlepszymi ciężarowcami Mazowsza zawodnicy nie zamierzają zwolnić tempa. Bowiem w dniach 19-21 kwietnia rywalizacja przeniesie się na Pomorze do miejscowości Małż. Właśnie tam zostaną rozegrane zawody z cyklu Bursztynowa Sztanga, w których to będą konkurowali najlepsi niepełnosprawni sportowcy. Wśród tej grupy nie zabraknie drużyny z ziemi grójeckiej. Wraz ze szkoleniowcem Mirosławem Malcem lokalne barwy będą reprezentowali – Justyna Kozdryk ( kategoria wagowa 45kg), Piotr Plesiewicz (48kg), Sebastian Wiśniewski (56kg) oraz Jacek Górecki (105kg).

  Kwiecień dla Mirosława Malca i jego podopiecznych zapowiada się nader pracowicie. Serie zawodów będą wymagały od całego zespołu maksymalnego poziomu motywacji  i ogromnej wytrwałości. Jednak nie zmienia to faktu, że ten trudny dla sportowców okres nie musi być także gorzki dla fanów sportu z powiatu grójeckiego. Skutecznym antidotum na tę dolegliwość kibica mogą być sukcesy osiągnięte przez złotą drużynę trenera Mirosława Malca, których już teraz życzymy całemu zespołowi.

  źródło informacji: trener Mirosław Malec

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE