Więcej
  Strona głównaInstytucjeUczniowie CKZiU na Targach Green Days 2018              

  Uczniowie CKZiU na Targach Green Days 2018              

  Uczniowie klas I, II, III Technikum im. Tomasza Nocznickiego w Nowej Wsi kształcący się w zawodzie technik architektury krajobrazu, odwiedzili Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Green Day’s w Nadarzynie.

  Szukali inspiracji do urządzania ogrodu oraz zapoznawali się z nowościami w branży architektury krajobrazu: od roślin ozdobnych, przez sprzęt ogrodniczy i wyposażenie ogrodów, aż po akcesoria pszczelarskie W salonie małej architektury podziwialiśmy wyposażenie ogrodowe: od mebli ogrodowych, po ogrodzenia, rzeźby ogrodowe, lampy i baseny.

  W salonie architektury krajobrazu zaprezentowali się architekci krajobrazu oraz producenci placów zabaw i siłowni plenerowych. Natomiast w salonie florystycznym – kwiaty cięte, cebulowe, doniczkowe oraz materiały florystyczne.

  Z niecierpliwością czekamy na kolejne dni zieleni.

  CKZiU Nowa Wieś

  Zdjęcie: www.dni-zieleni.pl

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE