-1.3 C
Warka
sobota, 9 grudnia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejDobry Wieczór u schyłku roku artystycznego...

  Dobry Wieczór u schyłku roku artystycznego…

  Maj to wyjątkowo piękny miesiąc. Wydaje się to być idealny czas na kolejny, ostatni już w tym roku artystycznym, Dobry Wieczór. Dlatego już 18 maja o godzinie 18:00 zapraszamy do klimatycznej piwnicy w Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej”. Wierzymy, że ten wiosenny czas, czas powrotu do życia po długim zimowym okresie obfitował będzie również w weny twórcze wszystkich poetów, których łączą dworkowe Dobre Wieczory.

  Szczególnie gorąco zapraszamy wszystkich tych którzy pojawiali się w tym roku na Dobrych Wieczorach, abyśmy wspólnie i pięknie mogli podsumowań ten rok twórczy. Tych którzy nie mieli jeszcze okazji być obecnymi na tych niezwykłych spotkaniach zapraszamy równie gorąco, bowiem to już ostatnia okazja w tym roku artystycznym, aby sprawdzić jak to jest, kiedy ludzie mówią do siebie wierszami!

  Tradycyjnie Dobry Wieczór dopełnia koncert poezji śpiewanej z cyklu „dWorek z Piosenką”. Tym razem spotkanie z muzyką z perspektywy kobiecej wrażliwości. Gościem wieczoru będzie Agata Grześkiewicz w towarzystwie Katarzyny Mazurkiewicz w Recitalu zatytułowanym „Sama sobie napiszę tę Rolę”. Recital ten jest swego rodzaju przewodnikiem po zakamarkach kobiecej duszy, ukrytych często pod maskami codziennych obowiązków i licznych ról, które każda kobieta zmuszona jest przybierać. Opowieścią, która chciałaby być obiektywna, dlatego „pisana” jest zarówno z perspektywy kobiecej (m.in. A. Osiecka, A. Achmatowa, M. Czapińska, A. Kitschman), jak i męskiej (m.in. W. Młynarski, B. Maj, J. Kaczmarski, W. Dymny).

  Serdecznie zapraszamy na obydwa wydarzenia!

   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE