Sportowo-rozrywkowy „Tęczowy Piknik Rodzinny” już w niedzielę!

Sportowo-rozrywkowy „Tęczowy Piknik Rodzinny” już w niedzielę!

W najbliższą niedzielę 10 czerwca, na Stadionie Miejskim w Warce odbędzie się kolejny, już II Piknik Charytatywno-Integracyjny pod hasłem: TĘCZOWY PIKNIK RODZINNY – DOBRA KONDYCJA NA BANK.

Tym razem Piknik organizują wspólnie Stowarzyszenie TĘCZA z Bankiem Spółdzielczym i KS Start Pułaski pod patronatem Urzędu Miasta i Gminy Warka.

Na Stadionie każdy będzie mógł sprawdzić swoje możliwości sportowe, zapisując się na część sportową. Zachęcamy i zapraszamy od godz.11.00 SPORT TO ZDROWIE !!!

Od godz.14.00 rozpocznie się część rozrywkowa. Czeka nas wiele atrakcji.

Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Dla naszych Milusińskich będą zabawy z animatorami, dmuchańce, malowanie twarzy, loteria, lody, popcorn, wata cukrowa. Dla wielkich smakoszy również mamy coś dobrego: pyszne ciasta, chleb ze smalcem, pierogi, grill.

Dla zainteresowanych rękodziełem, proponujemy piękne prace wykonane przez naszych podopiecznych, uczestników WTZ. Dla tych, którzy lubią adrenalinę-przejażdżki motorem, a tych, którzy lubią niespodzianki, zapraszamy do stoiska z loterią dla dorosłych.

Nie zapominamy również o melomanach.

Bardzo ważny dla nas, jest występ naszych podopiecznych. Dużo wysiłku kosztowały ich przygotowania do prezentacji. Będzie wesoło, śpiewająco i kolorowo. Podczas ich występu, BĄDŹCIE Z NAMI !!!!!

Będzie też lekka muzyka klasyczna w wykonaniu orkiestry Moderato, ozdobiona musztrą. Dla wszystkich, którzy lubią muzykę i wokal liryczny wystąpi Tomasz Wachnowski z Bogdanem Sabałą. Dla miłośników Disco Polo, proponujemy zespoły YANKES i FAN MAX. Pełną emocji częścią naszej imprezy jest licytacja. Pozyskaliśmy bardzo dużo ciekawych rzeczy i usług, dlatego już teraz na facebooku trwa aukcja.

ZACHĘCAMY, NAPRAWDĘ WARTO !!!!

W dniu Pikniku będziemy licytować tylko najcenniejsze przedmioty. Ta licytacja planowana jest na godz.17.30-18.00. Inne równie wartościowe rzeczy będą sprzedawane na jednym z naszych stoisk. Wszystkie pieniądze zebrane na Pikniku przeznaczone będą na tworzenie Spółdzielni Socjalnej dla osób z niepełnosprawnością oraz na poprawę życia naszych podopiecznych.

Część rozrywkowa naszego Pikniku nie odbyłaby się, gdyby nie ogromne wsparcie Urzędu Miasta i Gminy Warka i podległych mu jednostek: ZUK, CeSiR, Dworek na Długiej. Nieocenioną pomoc uzyskaliśmy również od Firmy ABC Dziecka Jarosława Cendrowicza. Dzięki wielu firmom, osobom prywatnym, których nie sposób zliczyć, mogliśmy stworzyć licytację i loterię.

WARKA I LUDZIE W NIEJ MIESZKAJĄCY SĄ WIELCY

DZIĘKUJEMY !!!!!!!!!

                                                                                   

 

Udostępnij:
← Smacznie i zdrowo, czyli „Porcja Pozytywnej Energii” w Michałowie Kolejna wizyta turystycznych blogerów w Warce! Tym razem... Browar od kuchni! →

Dodaj komentarz